Wskazania

Wskazania

Jakie są wskazania do wampirzego liftingu?

Wampirzy lifting jest jednym z tych zabiegów medycyny estetycznej, który w dobie współczesnej cieszy się coraz większym wzięciem. Jest to zabieg polegający na wstrzyknięciu pod skórę pacjentki bogatopłytkowego osocza pochodzącego bezpośrednio od owej pacjentki.

Zabieg ten jest bezpieczniejszy od wstrzykiwania botoksu i można o nim mówić jako o coraz bardziej popularnym. Zabieg ten nie jest wskazany każdej osobie, aczkolwiek większość jak najbardziej może się mu poddać. Kto jednakże w sposób szczególny powinien się nim zainteresować? Oczywiście mówimy o osobach, które mają problem ze zmarszczkami. W przypadku osób młodych nie zachodzi więc taka potrzeba. Lifitng wampirzy jest przeznaczony w głównej mierze dla osób, u których mamy do czynienia z koniecznością odbudowy struktur skóry. Jeśli skóra wymaga biostymulacji, to jak najbardziej warto jest sięgnąć właśnie po ów zabieg. Na pewno w sposób szczególny należy tutaj wskazać na alergików. W ich przypadku stosowanie jakichkolwiek środków liftingujących jest ryzykowne.

Tymczasem własne osocze to substancja dla nich obojętna, a zatem również należy mówić, że jest ona w pełni dla nich bezpieczna.

Warto także wskazać na to, że zabiegowi temu nie powinny poddawać się kobiety w ciąży, w okresie karmienia piersią, osoby z chorobami krwi, nowotworami lub leczące się antykoagulantami. W ich przypadku poddanie się zabiegowi liftingu wampirzego nie tylko może nie przynieść założonych rezultatów, ale ponadto również możemy mówić o zaistnieniu pewnego niebezpieczeństwa.