Zabieg mezoterapii osoczem bogatopłytkowym Magellan

Zabieg mezoterapii osoczem bogatopłytkowym Magellan

Mezoterapia bogatopłytkowym osoczem Magellan to skuteczny sposób na bezpieczne i naturalne odmłodzenie tkanek. Zabieg ten wykorzystuje unikalną zdolność uszkodzonych komórek do regeneracji, wspomagając proces ich odbudowy oraz rewitalizacji. Jego zastosowanie pozwala na wyjątkowo efektywną, bezpieczną i długotrwałą poprawę kondycji skóry oraz włosów.

Zabieg mezoterapii osoczem bogatopłytkowym

Mezoterapia z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego Magellan pobudza organizm od odbudowy uszkodzonych komórek. Znajduje zastosowanie zwłaszcza w przypadkach wymagających poprawy ukrwienia oraz pobudzenia do wzrostu włókien kolagenowych. Mezoterapia zalecana jest pacjentom zmagającym się z wiotczeniem, przebarwieniami, zmarszczkami, osłabieniem sprężystości oraz utratą jędrności skóry. Zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego Magellan wspomaga także procedurę liposukcyjną i znajduje zastosowanie w poprawie kondycji włosów.

Przebieg zabiegu

Zabieg mezoterapii Magellan przeprowadzany jest z zastosowaniem naturalnego, pobieranego z krwi pacjenta osocza. Takie rozwiązanie niweluje ryzyko wystąpienia nietolerancji przez organizm, a także daje pewność zastosowania materiału najwyższej jakości. W procesie mezoterapii Magellan następuje uwolnienie zawartych we krwi czynników, odpowiedzialnych za wzrost komórek. Osocze bogatopłytkowe wywołuje wówczas proces namnażania się nowych komórek, które odpowiadają za efektywną odbudowę tkanek.

Efekty zastosowania zabiegu

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiału, mezoterapia daje trwałe i spektakularne efekty. Wyizolowany materiał zawiera najwyższe możliwe stężenie płytek krwi – ponad jeden milion przypadający na jeden mikrolitr krwi. Zaledwie pojedyncza mezoterapia z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego Magellan zapewnia skuteczność na poziomie kilku zabiegów metodą tradycyjna PRP i pozwala cieszyć się zauważalną poprawą kondycji skóry oraz włosów. Efekty widoczne są po upływie ok. tygodnia od zabiegu i mogą utrzymywać się od 8 do 12 miesięcy.